ANKETÖR

Şirketimiz bünyesinde Anketör olarak istihdam edilecek kişiler, şirketimiz tarafından yapılacak kamuoyu araştırma çalışmalarının saha süreçlerinde görev alarak, araştırma katılımcıları ile yüz-yüze görüşüp verilerin kayıt altına alınması, toplanması ve tasnif edilmesinden sorumludur.

ANKETÖRLERİN DİKKAT EDECEKLERİ HUSUSLAR

Şirketimiz tarafından gerçekleştirilen nicel araştırmaların saha süreçlerinde görev alacak anketörlerin görevleri süresince aşağıdaki hususlara azami dikkat göstermesi ve gereklilikleri harfiyen yerine getirmesi zorunludur.

1. Araştırmalarda görev alacak anketörler ve şirketimiz arasında hizmet alım sözleşmesi imzalanacaktır.
2. Araştırma soruları  hazırlanarak basılı halde Saha Araştırma Direktörü koordinesinde Saha Koordinatörlerine gönderilecektir.
3. Gönderim şirket merkezimiz tarafından sağlanacaktır. Akabinde formlar Saha Koordinatörleri tarafından anketörlere dağıtılacaktır.
4. Anketörlerin örnekleme ve kotasyona uygun bir şekilde gerçekleştireceği günlük görüşme adedi dolayısı ile istihdam süresi şirketimiz tarafından belirlenecektir.
5. Görüşmeler sizlere şirketimiz tarafından iletilen mahalle/köylerde yapılacaktır.
6. Görüşmeler ilgili mahalle/köy’de işyeri/sokak/hanelerde yapılacaktır.
7. Görüşmeler yüz-yüze gerçekleştirilecektir.
8. Görüşmelerde anketörlere verilen kota bilgisine (yaş, cinsiyet, vb) riayet edilmelidir.
9. Araştırmanın soru formunda yer alan soruların hepsi soru sırasına uyularak sorulmalıdır.
10. Araştırmanın soru formunda yer alan soruların hepsi için yanıt alınacaktır.
11. Çalışması biten anketör, formları Saha Koordinatörü’ne teslim edecek, Saha Koordinatörü, Araştırma Direktörü kordinesinde ödemeli kargo ile anket formlarını şirket merkezimize gönderecektir.
12. Anketörlerin saha çalışmalarının doğruluğu Saha Koordinatörleri ve Araştırma Direktörü üzerinden denetlenecektir.
13. Anketörlerin saha çalışmalarında usulsüzlük tespit edildiği noktada kendisine hiçbir ödeme yapılmayacaktır.
14. Şirketimiz tarafından Anketörlere örnekleme, kotasyona ve görüşme adedine uygun bir şekilde gerçekleştireceği çalışmanın bedeli olarak günlük 90 Türk Lirası, ulaşım masrafı bedeli olarak günlük 20 Türk Lirası ödeme yapılacaktır.
15. Ödemeler belirtilen IBAN (International Bank Account Number) üzerine araştırma bitiminden itibaren 5 gün içerisinde gönderilecektir.

ANKETÖR BAŞVURUSU

Şirketimiz tarafından gerçekleştirilen nicel araştırmaların saha süreçlerinde anketör olarak görev almak istemeniz durumunda aşağıdaki form üzeriden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

  ADRES

  Bayraklı - İZMİR

  TELEFON

  +90 312 287 50 05

  E POSTA

  info@egsarastirma.com