SAHA KOORDİNATÖRÜ

Şirketimiz bünyesinde Saha Koordinatörü olarak istihdam edilecek kişiler, şirketimiz tarafından yapılacak kamuoyu araştırma çalışmalarının saha süreçlerinde sorumlu olduğu sahada araştırma sorularının anketörlere dağıtımı, toplanması, şirket merkezimize gönderimi ile sahada görev alan anketörlerin plan ve takvim dahilinde yönetimi ve denetiminden sorumludur.

SAHA KOORDİNATÖRLERİNİN DİKKAT EDECEKLERİ HUSUSLAR

Şirketimiz tarafından gerçekleştirilen nicel araştırmaların idari ve denetim süreçlerinde görev alacak Saha Koordinatörlerinin görevleri süresince aşağıdaki hususlara azami dikkat göstermesi ve gereklilikleri harfiyen yerine getirmesi zorunludur.

1. Araştırmalarda görev alacak Saha Koordinatörleri ve şirketimiz arasında hizmet alım sözleşmesi imzalanacaktır.
2. Araştırma soruları hazırlanarak basılı halde Araştırma Direktörü koordinesinde Saha Koordinatörlerine gönderilecektir.
3. Gönderim şirket merkezimiz tarafından sağlanacaktır. Akabinde formlar Saha Koordinatörleri üzerinden anketörlere dağıtılacaktır.
4. Saha Koordinatörlerinin her gün denetleyeceği anketör sayısı ve dolayısı ile istihdam süresi şirketimiz tarafından belirlenecektir.
5. Yapılan denetimlerde Anketörlerin örneklem ve kota bilgisine uyup uymadığı kontrol edilecektir.
6. Çalışması biten Anketör, formları Saha Koordinatörüne teslim edecek, Saha Koordinatörü Araştırma Direktörü kordinesinde ödemeli kargo ile anket formlarını şirket merkezimize en kısa sürede gönderecektir.
7. Şirketimiz tarafından Saha Koordinatörlerine istihdamları süresince idari ve denetimsel faaliyetlerinin bedeli olarak günlük 170 Türk Lirası, ulaşım masrafı bedeli olarak günlük 50 Türk Lirası ödeme yapılacaktır.
8. Ödemeler belirtilen IBAN (International Bank Account Number) üzerine araştırma bitiminden itibaren 5 gün içerisinde şirket merkezimiz tarafından gönderilecektir.

SAHA KOORDİNATÖRÜ BAŞVURUSU

Şirketimiz tarafından gerçekleştirilen nicel araştırmaların saha süreçlerinde Saha Koordinatörü olarak görev almak istemeniz durumunda aşağıdaki form üzeriden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

  ADRES

  Bayraklı - İZMİR

  TELEFON

  +90 312 287 50 05

  E POSTA

  info@egsarastirma.com